Celé leto rátajte s nami

Plánujte a prijímajte zákazky s istotou. Toto leto budeme mať otvorené v pracovné dni v nezmenených otváracích hodinách.

S blížiacim sa letom prichádzajú dovolenky, ktoré naši obchodní partneri riešia rôzne. Niektorí zatvoria prevádzku na celý mesiac, iní len utlmia výrobné procesy a ďalších celé leto fungujú v štandardnom režime. Z uvedeného dôvodu môžu nastať obmedzenia v dodávkach produktov aj na našej strane, za čo sa vopred ospravedlňujeme.

Produkty s vyššou frekvenciou predaja zo slovenských katalógov budú naskladnené vo zvýšených množstvách. No ak už teraz plánujete väčšie odbery odporúčame objednávky zasielať čo najskôr, aby boli doručené v čase, kedy ich budete potrebovať. V prípade, že nemáte k dispozícii priestory na skladovanie veľkých odberov, ponúkame po vzájomnej dohode možnosť objednaný tovar uskladniť v našich priestoroch a následne v priebehu letných mesiacov zabezpečíme expedíciu tovaru tak, aby bol v správny čas na správnom mieste.

Výrobcovia METALGLAS a ASSA ABLOY plánujú úplné zatvorenie prevádzok v celom mesiaci August. 
Dodacie doby pre tieto produkty sú spravidla 2-3 týždne, čo ale štandardne s každým klientom komunikujeme v potvrdení objednávky.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme krásne prežité leto.