Červený Katalóg aktualizovaný

Hliníkové profily sú všestranným komponentom pre rôzne stavebné situácie. Najčastejšie využitie majú pri kotvení fixných dielov sklenených stien, pri zasklievaní striech, pri montáži posuvných systémov, alebo plnia ochrannú funkciu proti poškodeniu rohov alebo ako na olemovanie.

V našej ponuke nájdete rôznorodé rovnostranné alebo rôznostranné profily v rôznych povrchových úpravách, profily pre suché zasklievanie alebo pre kotvenie pevných panelov ako aj systémy strešných líšt.

 Od marca rozširujeme sortiment hliníkových profilov o nové produkty:

  • Svorkový profil s poistným vŕtaním. Jedná sa o špeciálny svorkový profil, ktorého montážou je možné eliminovať riziko vykĺznutia sklenenej platne, a tak zvýšiť bezpečnosť pri kotvení skleneného panelu. Profil je určený pre 8, 10 a 12 mm hrubé kalené bezpečnostné sklo. Je dodávaný s montážnymi skrutkami pre uchytenie sklenenej tabule.
  • Svorkový profil SPC pre kotvenie skiel o hrúbke 16.76 mm až 17.52 mm. Produkt je určený pre montáž kaleného-lepeného bezpečnostného skla.


Kompletnú ponuku profilov nájdete  v Červenom Katalógu: Hliníkové profily – Suché zasklievanie – Svorkové profily – Zasklievacie lišty.