CILINDRIC - dizajn sklenenej priečky

Medzi naše najnovšie inšpirácie patrí sklenená priečka (stena) s otočnými otočnými dverami, ktorej využitie odporúčame do reprezentatívnych priestorov, prípadne pre kancelárie a rokovacie miestnosti v administratívnych budovách. Keďže sa nejedná o nosnú priečku pri riešení oceníte nielen funkčnosť systému, ale aj flexibilitu pri prestavbách a sťahovaniach.  

Základom každej úspešnej realizácie je odborná montáž, kvalitné tabuľové sklo a v neposlednom rade kvalitné kovania. Prezentované riešenie stabilizujú hliníkové svorkové profily určené pre kotvenie fixných panelov, avšak Vašu pozornosť by sme radi upriamili na špičkové kovanie pre celosklenené steny CILINDRIC a zastavíme sa aj pri exkluzívnych madlách pre sklenené dvere určené tým najnáročnejším klientom.

CILINDRIC masívne kovanie s priemerom 55 mm je vyrobené z plne nerezového materiálu (304) v povrchovej úprave brúsený antikor. Je určené pre dverné krídlo maximálne do 100 kg a maximálnou šírkou 1100 mm. V našej inšpirácii sú použité spodné a horné rohové pánty, podlahová otočná oska, spojovníky skiel pre spoj 3 fixných panelov a zámok s uzamykaním do podlahy. Konštrukčne však systém umožňuje riešiť všetky bežné konfigurácie sklenených stien, či pre jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere s uzamykaním do podlahy alebo na hranu skla. 

Exkluzívne madlá sú kovania rešpektujúce individualitu a originalitu interiéru zákazníka. Oblý dizajn a kombinácia povrchového riešenia kože a antikoru, resp. dreva a antikoru vnášajú systému prírodnosť. Sú príjemné na dotyk, nakoľko drevo nie je nijako impregnované ani lakované.

Madlá majú štandardne priemer 30 mm a dĺžku 545 mm. Pre kožený variant našu ponuku tvoria povrchy buď z brúseného alebo lešteného antikoru s možnosťou výberu farby kože medzi čiernou alebo hnedou. Pri dreve antikor je možné kombinovať s teak-ovým, resp. wenge drevom alebo aj orechom.

Realizácia CILINDRIC, vrátane madiel (drevo a koža) je k dispozícii na nahliadnutie v našom show-roome. Stačí si s nami dohodnúť stretnutie a o detailoch sa pobavíme na mieste.  

Detaily produktov v katalógoch:

CILINDRIC      EXKLUZÍVNE MADLÁ