Ďaľší odborníci na kotvenie

Ani tento rok nemohlo chýbať v našom programe jedno z veľmi úspešných školení: TECHNIKY KOTVENIA. Školenie bolo vedené odborníkom zo spoločnosti: fischer SK s.r.o..

Účastníci sa dozvedeli o zásadách kotvenia a upevňovania a o ich aplikácií pri montáži sprchovacích kútov, sklenených prístreškov, posuvných dverí, samonosných profilov zábradlí, ako aj bodových úchytov.  Tak ako v predchádzajúcich školeniach tohto typu, aj tu boli predstavené chemické a oceľové kotvy, ako aj použitie plastových hmoždiniek. Vysvetlovali sa techniky kotvenia bez teplených mostov cez izolant a účastníkom bolo predstavené použitie tekutej hmoždinky fischer FILL a FIX. Prezentované kotvy a hmoždinky, ako aj ďalšie produkty potrebné pre montáž nájdete v slovenskom Katalógu PRÍSLUŠENSTVO – všetko pre montáž na jednom mieste.

Po získanej spätnej väzbe môžeme hovoriť len o pozitívnych ohlasoch. S obsahom a kvalitou školenia bola vyjadrená veľká spokojnosť (známka 1,36) a taktiež aj s celou organizáciou a servisom počas školenia.


Účastníkom ďakujeme za pripomienky, ktoré nám uviedli v hodnotiacich dotazníkoch – určite prispejú k zlepšeniu v budúcnosti.  

Ďalšie školenie na túto tému organizujeme už v septembri 2015. Sledujte našu webovú stránku alebo Newsletter. Ak ho ešte neodoberáte, zaregistrujte sa už dnes.