Kotvenie a upevňovanie

Začiatkom septembra sa otvorili školiace priestory KRAUS Galérie a privítali sme záujemcov o školenie TECHNIKY KOTVENIA. Školenie viedol odborník zo spoločnosti: fischer SK s.r.o., ktorá sa zameriava na predaj, distribúciu a poradenstvo v oblasti kotvenia a upevňovania v stavebníctve.

Školenie bolo určené tým, ktorí montujú sprchovacie kúty, sklenené prístrešky, posuvné dvere, samonosné profily zábradlí, alebo používajú bodové úchyty.  Hovorilo sa o zásadách a technikách bezpečného a hospodárneho použitia upevňovacích systémov pri kotvení do steny, stropu, ako aj na podlahu. Prezentovali sa možnosti kotvenia do rôznych materiálov, napr. betón, tehla, porobetón, sadrokartón atď.. a o limitoch pri záťaží kotiev v týchto materiáloch. Záujemcom boli predstavené chemické a oceľové kotvy, ako aj použitie plastových hmoždiniek. Vysvetľovali sa techniky kotvenia bez teplených mostov cez izolant ako aj použitie tekutej hmoždinky fischer FILL a FIX. Záverom praktickej časti bola téma správnej techniky vŕtania. 

Spomínané montážne príslušenstvo pre kotvenie a upevňovanie nájdete v slovenskom Katalógu PRÍSLUŠENSTVO.

V prípade záujmu o zopakovanie školenia TECHNIKY KOTVENIA nás neváhajte kontaktovať. Pri dostatočnom počte záujemcov ho radi zaradíme do harmonogramu školení aj v roku 2016. 

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť