KRAUS v roku 2015

Do nového roka sme vykročili so zámerom zrealizovať niekoľko zmien, ktorými zvýšime kvalitu predaja našich tovarov a služieb a v konečnom dôsledku zlepšíme vzťahy s našimi terajšími a budúcimi zákazníkmi.

 

KRAUS PRODUKTY

Chceme, aby sa naša firma sa stala synonymom kvality a profesionality. Počas roka 2015 plánujeme postupne prepracovať katalógy našich produktov tak, aby obsahovali všetky potrebné informácie v slovenskom jazyku na výber správneho produktu. Ceny pre koncového zákazníka budú súčasťou všetkých katalógov pre jednoduchú orientáciu.

Našim špecialistom a odborníkom katalógy prispejú k zefektívneniu komunikácie so svojimi zákazníkmi počas tvorby a návrhu riešenia stavebnej situácie. Ku produktovým katalógom budeme spracúvať technické katalógy opäť v slovenskom jazyku pre realizátorov.

KRAUS KONTO

Cena pre koncového zákazníka je od nového roka je verejná. Na našej web stránke sme v priebehu januára zverejnili slovenské katalógy produktov s cenami pre koncových zákazníkov aj neregistrovaným čitateľom. Naša cenová politika, založená na individuálne dohodnutej percentuálnej zľave na nákup produktov, zostáva samozrejme nezmenená. 

Prihlásením sa do KRAUS konta klient získava prístup k technickým dokumentom, certifikátom a ďalším montážnym inštrukciám ponúkaných produktov. Taktiež sme značne zjednodušili registráciu pre nových záujemcov.

 

WEB STRÁNKA

Toto všetko tak ako bude vznikať v papierovej forme budeme prenášať na našu webstránku, ktorá bude interaktívnejšia a jednoduchšia.

Našou snahou bude poskytnúť užívateľsky priateľský web, v ktorom zákazník rýchlo nájde to, čo potrebuje. Sústredíme sa na prehľadnosť produktov, postupne nahradíme všetky dodávateľské katalógy slovenskými verziami a taktiež v slovenčine vytvoríme technickú dokumentáciu jednotlivých produktov. 

SOCIÁLNE SIETE       

Od nového roka nás nájdete na sociálnej sieti – Facebook. Dajte nám LIKE a sledujte, čo sa u nás deje.

Taktiež nás nájdete aj na SKYPE pod menom: kraus_glas_sk. Pridajte si nás k obľúbeným kontaktom a využite rýchlu komunikáciu s našimi predajcami. 

Prajeme úspešný celý rok 2015.