Kvalita, dizajn a dlhodobé užívanie

Na českom i slovenskom trhu kovaní je nemecká kvalita žiadaná, a preto rozširujeme rady našich obchodných partnerov o nového dodávateľa TEUFELBESCHLAG. Vysoká kvalita, dlhotrvajúce produkty a atraktívny dizajn sú charakteristiky vystihujúce jeho produkty. 

TEUFELBESCHLAG je nemecký popredný výrobca kovaní pre tabuľové sklo so sídlom v Türkenfeld-e, 40 km od Mníchova. Už viac ako 30 rokov pôsobí celosvetovo na trhu s kovaním a je kompetentným partnerom pre architektov, výrobcov a technikov. Úzko spolupracuje s kvalitnými dodávateľmi, čím garantuje nasadenie inovatívnych technológií a moderných materiálov vo výrobe.

Špecializuje sa na kovania pre celosklenené dvere. V ponuke jeho sortimentu nájdete kovania pre vysoké zaťaženie, okopové lišty, certifikované bezpečnostné sklenené dvere, posuvné systémy, skladacie dvere, posuvné steny s parkoviskom a univerzálne profily pre celosklenené steny a dvere. Existujúce rady produktov umožňujú vytvárať flexibilné riešenia a tým plniť aj individuálne požiadavky zákazníkov.

Svoje produkty zlepšujú ich neustálym prispôsobovaním k najnovším trendom na trhu. Produkty sú dostupné v mnohých atraktívnych povrchových úpravách, čo je vyhovujúce aj individuálnym stavebným projektom. 

Z produkcie TEUFELBESCHLAG vyberáme a do nášho sortimentu zaraďujeme produkty Skladacích stien, ktoré pokryjú požiadavky pre stredne-ťažké a vysoké záťaženie. Už považujte za samozrejmé, že čoskoro spracujeme aj slovenské preklady odborných textov. 

Pozrite si Výber z produkcie TEUFELBESCHLAG v anglickom jazyku.