Madlá pre sklenené dvere

Sklenené dvere - dizajn, elegancia a svetlo pre privátny i verejný priestor. Neodmysliteľnou súčasťou sklenených dverí sú madlá, ktoré svojou kvalitou a dizajnom dotvárajú celkový dojem zo vstupu do miestnosti. Trh kovaní pre sklenené dvere poskytuje široký výber. Pri kúpe je potrebné dbať na kvalitu materiálov, z ktorých je vyrobené a zohľadniť všetky parametre sklenených dverí, kde bude madlo používané.

V týchto dňoch prinášame nové vydanie Katalógu MADLÁ, v ktorom je ucelený výber vysoko-kvalitných madiel od renomovaných dodávateľov určené pre otváravé, kývne i posuvné celosklenené dvere. V našom sortimente nájdete oblé, hranaté madlá v tvare H i v tvare O rôznych dĺžok a priemerov. Medzi dizajnérsky atraktívne patria exkluzívne madlá z masívnej leštenej nereze v kombinácii s kožou alebo drevom. Ak hľadáte jednoduchosť pri montáži ponúkame hliníkové nalepovacie madlá, prípadne nalepovacie mušle. Ponuku úchytov sklenených dverí dopĺňajú skrutkovacie mušle a úchopové madlá.  

Alternatívou klasických madiel sklenených dverí sú uzamykateľné madlá z nehrdzavejúcej ocele dostupné v rôznych verziach.

 Ak hľadáte vyšší stupeň zabezpečenia priestorov pozrite si našu ponuku systémov kontroly vstupov - od jednoduchých riešení až po komplexné systémy zabezpečenia dverí.

Stiahnuť katalóg Prezrieť Madlá online