Nové kovania pre vitríny

Horúcou novinkou tohto leta je, že sme sa stali oficiálnym zástupcom rakúskej firmy WILLACH - VITRIS na Českom aj Slovenskom trhu. O produkty z produktovej rady VITRIS sme rozšírili našu ponuku pre Vitríny.

Predstavujeme univerzálny posuvný systém vitrínových kovaní - SUPRA, posuvný systém pre vysoké zaťaženie ROBUSTUS a k nim bezpečnostný zámok sklenených dverí SECURA. 

Posuvný systém SUPRA je vysokokvalitný modulárny systém pre sklo o hrúbke 4, 5, 6 a 8 mm. Kvalita posuvného mechanizmu zaručuje bezproblémový a tichý chod posuvných vozíkov. Sklo skleneného krídla je uložené v profile s výstelkou a je zabezpečené transparetným plastovým profilom, ktoré zamedzuje oderu a treniu. Uvedené zaručuje dlhotrvajúce používanie. Testy preukázali, že ani po 40 tisíc posunoch nevidieť známky oderu materiálov. Pri tomto produkte taktiež oceníte neviditeľne integrovaný tlmiaci mechanizmus, rýchlu a nenáročnú montáž. 

Bezpečnosť je hlavnou prednosťou tohto produktu, systém má 3-bodové zabezpečenie proti vypáčeniu: po horizontálnej línii je chránený proti odtlačeniu sklenených krídel od seba L-skrutkami z hákovým zámkom, bezpečnostné závesné poistky na oboch koncoch horného vodiaceho profilu zamedzia vertikálnemu nadvihnutiu skleneného krídla. K neoprávnenému vniknutiu dochádza len rozbitím skla. o SUPRA viac

Posuvný systém ROBUSTUS spĺňa všetky parametre produktu SUPRA, pričom je určený pre maximálne zaťaženie do 70 kg na 2 vozíky, resp. 140 kg na 4 vozíky. Je vhodným riešením pre veľké riešenia využívané najmä u obchodníkov s hodnotným tovarom, kde je nevyhnutné maximálne zabezpečenie proti neoprávnenému vzniknutiu.   o ROBUSTUS viac 

Zámok SECURA je bezpečnostný zámok pre posuvné sklenené dvere. Patentovaný dizajn poskytuje maximálnu ochranu a zabezpečenie proti neoprávnenej manipulácii: žiadne horizontálne odtlačenie skiel, žiadne vytlačenie/vtlačenia, ani žiadne nadvihnutie sklenených krídel.

Modulárny systém pozostáva z valcového zámku na prednom krídle, adaptérom na zadnom krídle a vymeniteľného jadra. Bezpečnostná vložka zámku sklenených dverí SECURA v ergonomickej výške zaisťuje vyššiu bezpečnosť a ochranu pred odtlačením sklenených krídel od seba v polovici dráhy posúvania krídla. Univerzálne použitie - jadro cylindra je vhodné pre všetky typy SECURA zámkov. Dodávame ho buď na osadenie/vloženie alebo na výmenu. 

MASTER-KEY - univerzálny kľúč vitrín je neoceniteľnou prednosťou tohto produktu. Práve ním produkt spĺňa jednu z najdôležitejších požiadaviek komerčnej sféry (obchodé reťazce, elektroobchody, klenotníctva apod.).  o SECURA viac

Posuvný systém SUPRA, resp. ROBUSTUS spolu s bezpečnostným zámkom SECURA poskytujú komplexné riešenia pre sklenené rámové vitríny, či už v komerčnej alebo súkromnej sfére. Produkty práve naskladňujeme. Už aj prijímame objednávky. V nasledujúcich mesiacoch produktové informácie zapracujeme aj do slovenskej verzie katalógov.