Nový katalóg DVERE A STENY

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za doteraz prejavenú dôveru. Do nového roka prinášame kompletne prepracovanú ponuku kovaní pre celosklenené dvere a steny v to všetko v slovenskom jazyku.

Pôvodnú ponuku obsiahnutú v katalógoch 2014 Posuvné systémy, Celosklenené steny, Skladacie steny a Madlá sklenených dverí nahrádzajú produkty zosumarizované v najnovšom katalógu DVERE A STENY 2016. Na 172 stranách nájdete riešenia pre celosklenené systémy zamerané na:

  • posuvné dvere
  • dvere v zárubniach
  • priečky a bezrámové dvere
  • skladacie steny.

Sklenené posuvné dvere prezentujú systémy pre domáce aj biznis prostredie zohľadňujúce rôznu užívateľskú náročnosť. Z funkčného hľadiska tu nájdete možnosť výberu od bežných posuvných systémov vedené popri stene v hornej koľajnici alebo po podlahe, cez teleskopické riešenia až po automatizované posuvné dvere. Novinkami v katalógu sú systémy PORTAVANT a automatický systém LINEA.

Dvere v zárubniach poskytujú široký výber kovaní pre sklenené kývne dvere - od hliníkových zárubní, cez pánty a osky do zárubní až po špičkové zámky nemeckej kvality s unikátnym vnútorným mechanizmom a dlhou životnosťou. Z ponuky je možné vyskladať komplexné riešenie dverí podľa funkčných či dizajnových požiadaviek.

Bezrámové dvere a sklenené priečky sú vyhľadávaným biznis riešením. Ponuku tvoria automatické a hydraulické pánty, dizajnové rady kovaní pre sklenené priečky s jednostranným alebo obojstranným otváraním. Certifikované samozatvárače a okopové lišty dopĺňajú jednotlivé riešenia.

Súčasťou katalógu Dvere a steny je aj prepracovaná ponuka madiel sklenených dverí, v ktorej nájdete široký výber: priamych madiel rôznych tvarov, uzamykacie madlá, špeciálne nalepovacie madlá, úchopové mušle ako aj pánikové kovanie pre celosklenené dvere.

Skladacie steny tvorí výber špičkových posuvných, resp. posuvno-rotačných systémov ako aj harmonikových skladacích systémov, pri ktorých sa manipuluje s ucelenými sklenenými jednotkami s možnosťou uloženia sklenených panelov na bočnú stranu systému alebo do parkoviska. Novinkami v našej ponuke sú systémy TB100, TB200 a pre vyššie záťaže sú skladacie systémy TB700, TB750 a TB800. Súčasťou katalógu sú i tesnenia fixných skiel a štetinové profily, ktoré zvyšujú izolačné vlastnosti jednotlivých riešení.

Poslednou kapitolou katalógu je PRÍSLUŠENSTVO ako sú skrutky, nástroje, vrtáky, čistiace prostriedky, silikónové tmely a v neposlednom rade i prepracovaná ponuka farieb, resp. lakov na sklo.

Písané už bolo veľa, prajeme príjemné čítanie. 

  OTVORIŤ KATALÓG 

 

Katalóg DVERE A STENY bude v priebehu prvého štvrťroka spracovaný aj na našej webovej stránke v detailnej štruktúre. Vo februári pripravujeme prezentáciu celého katalógu - prihlasovanie je už otvorené. Pre našich zákazníkov prinášame možnosť objednávky katalógu na mieru (s logom, bez cien a pod..). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.