Hliníkové profilyPásovina hliníka

Pásovina hliníka

Pásovina hliníka vo viacerých rozmeroch a štandardnej dĺžke 3 m. Široká paleta povrchových úprav - strieborný elox (E), leštený elox (Ge), imitácia nereze (EF), biela prášková farba (B) alebo aj bez povrchovej úpravy (L).

kraussro.png
Hliníkové profily - L

Hliníkové profily - L

Hliníkové profily tvaru L rôznych parametrov pre širokú paletu povrchových úprav. Okrem povrchov strieborný eloxovaný (E) a imitácia nerezu (EF), ponuku tvorí aj biela prášková (B), neupravený hliník (L), leštený chróm (Gc), leštený eloxovaný hliník (GE),brúsený antikor (M)aleboleštený antikor (N). Predaj len v celých kusov v štandardných dĺžkach.

kraussro.png
Hliníkové profily - U

Hliníkové profily - U

Hliníkové profily tvaru U rôznych parametrov pre širokú paletu povrchových úprav. Okrem povrchov strieborný eloxovaný (E) a imitácia nerezu (EF), ponuku tvorí aj biela prášková (B), neupravený hliník (L), leštený chróm (Gc), leštený eloxovaný hliník (GE),brúsený antikor (M)aleboleštený antikor (N). Predaj len v celých kusov v štandardných dĺžkach. Novinkou je hliníkový profil tvaru U pre drevo v štandardnej povrchovej úprave strieborný elox a imitácia nereze v dĺžke 6 m.

kraussro.png
Ochrana hrany skla

Ochrana hrany skla

Ochrana hrany skla tvaru U rôznych rozmerov v povrchovej úprave strieborný elox (E) a imitácia nerezu (EF) v štandardnej dĺžke 6 m. Predaj len v celých kusoch. Novinkou jegumený profilna suché zasklievanie pre vloženie priamo do U-profilu ponúkaný v šírkach 2,5 - 3 - 4 mm.

kraussro.png
Profily pre suché zasklievanie

Profily pre suché zasklievanie

Kovania pre suché zasklievanie - horný a spodný profil v štandardnej dĺžke 6 000 mm a tesnenia pre hrúbku skla 8-10-12 mm. Rozšírená ponuka o profily v imitácii nereze (EF) a neupravenom hliníku (L) vhodné na práškovanie alebo zabudovanie. Rozširujúci profil na základný profil suchého zasklievania odteraz aj pre výšku 107 mm.

kraussro.png
Profily pre kotvenie fixných panelov

Profily pre kotvenie fixných panelov

Svorkové profily pre kotvenie pevných sklenených panelov, ideálne pre vysoké presklenia alebo upevnenie nadsvetlíkov, v štandardnej dĺžke 5 m.

  - svorkový profil pre kotvenie pevných dielov má toleranciu -5 až +10 mm vo výške/šírke presklenej časti (svetlá výška)
  - na objednávku možnosť dodania profilu s poistným vŕtaním a celkovou výškou 40 mm
  - na objednávku možnosť dodavky profilov pre hrúbky 8, 12, 15, 19 mm (s krycou lištou 40 mm)
  - v jednom profile je 15 ks upevňovacích kameňov
  - vysoká pevnosť - vhodné pre vysoké presklenia alebo upevnenie nadsvetlíkov
  - svorkový profil je určený na použitie s kaleným bezpečnostným sklom
  - jednoduché nastavenie skla do správnej polohy
  - čistá, rýchla a jednoduchá montáž

kraussro.png
Profily na prichytenie zrkadiel

Profily na prichytenie zrkadiel

Profily na uchytávanie zrkadiel v štandardnej dĺžke 5 m s prednou pohľadovou hranou šírky 10 mm a zadnou hranou šírky 20 mm alebo 35 mm. Maximálna hrúbka skla: 6 mm. Povrchová úprava: E - hliník strieborný eloxovaný. K profilu je dostupná aj koncová krytka v pravom aj ľavom prevedení.

kraussro.png