Panika vyžaduje kvalitné kovania

EXIT nápis na stenách s jednoznačným významom - únikový východ v prípade nebezpečenstva usmerňuje ľudí v chaose a panike do bezpečia. A práve vtedy žiadne dvere nemôžu byť prekážkou.  

V prípade bežných kyvných sklenených dverí je praktickým a osvedčením riešením osadenie tzv. panikového kovania, resp. celodverového madla. Jedná sa o kovanie montované nielen na interiérových, ale i na exteriérových dverách chodieb verejných priestorov ako sú napr. obchody, kiná, divadlá, nemocnice, školy, plavárne apod.. Otváranie funguje jednoduchým zatlačením na centrálne madlo a potlačením dverí smerom k únikovej ceste.

Panikové kovania z našej ponuky tvoria jednoduché i zložitejšie systémy, kde základom je centrálne madlo so zámkom a s možnosťou:

  • 1-bodového uzamykania do bočnej steny
  • 2-bodového uzamykania do podlahy a stropu
  • 3-bodového uzamykania do bočnej steny, podlahy a stropu

V prípade požiadavky na kombináciu so skleneným nadsvetlíkom ponúkame protikus pre panikové uzávery s uzamykaním do stropu. Všetky ponúkané kovania majú certifikát produktu, ktorý garantuje ich spoľahlivosť a bezpečnosť.

 PANIKOVÉ KOVANIA

381 € je cena interiérového riešenia s uzamykaním do strany, v povrchovej úprave strieborný elox. Pre viac informácií nás kontaktujte emailom, či telefonicky.  

 * cena za Set M1041/EF interiér, bez DPH