Portavant - kvalitný posuvný systém

Spoločnosť Willach patrí k popredným výrobcom kovaní pre sklo v Európe. Vychýrená nemecká kvalita radí tohto dodávateľa medzi našich významných obchodných partnerov. Produktová rada VITRIS spĺňa požiadavky najvyššej známky kvality, ku ktorým okrem iného patria dlhodobá životnosť, estetičnosť, dizajn, vysoká bezpečnosť a bezproblémová montáž.  

Od dnes ponuku posuvných systémov rozšírila produktová rada PORTAVANT. Jedná sa o riešenia pre takmer všetky typy posuvných sklenených dverí v ponuk rôznych dĺžok profilov, pre viaceré hrúbky a typy bezpečnostných skiel. K dispozícii sú varianty s alebo bez tlmeného dovierania. Ponuku tvoria klasické, teleskopické a automatické riešenia posuvných dverí. Pre klientov so zriadeným KRAUS kontom sú k dispozícii aj ďalšie technické podrobnosti. 

Portavant 60 je riešením pre dverené krídlo malých šírok a váhy. S výškou profilu len 57,5 mm umožňuje tlmené obojstranné samozatváranie dverného krídla, a to už od 380 mm šírky dverného krídla až do 60 kg hmotnosti. Prednosťami produktu sú: tlmené dovieranie, samozatvárací systém, spoľahlivosť systému a jednoduchá inštalácia.

Portavant 120 sa používa pre väčšie šírky dverných kridel a pre špeciálne montážne situácie, ako sú napr. sklenené fasády. Výhodami sú: tlmené dovieranie, samozatvárací systém, spoľahlivosť systému, jednoduchá inštalácia, modulárny systém s mnohými kombináciami, ako aj možnosť výberu dizajnu krycieho profilu. 

reddot   Portavant 80 Automatic otvára a zatvára dvere automaticky, vďaka módu s nízkym stuňom kinetickej energie a kontrolám bezpečnosti. Produkt, bol v roku 2013 ocenený významnou cenou za produktový dizajn RED DOT. Nevyžaduje odbornú elektronickú montáž. Jeho najväčšia výhoda je pomer kvality a ceny. 

Portavant 60 Twinline je zdvojený koľajnicový systém Portavant pre široké stavebné otvory. Systém spočíva v synchronizovanom pohybe dvoch dverných krídel s max. váhou až do 60 kg (na jedno krídlo). Zaujímavosťou je, že pre teleskopický systém so sychrónnym pohybom a tlmeným zatváraním oboch strán dverného krídla je postačujúci len 70 mm vysoký profil.

Posuvné systémy online