Posuvná sklenená stena aj s rotáciou

Pre uzavretie nevykurovaných priestorov - terás, zimných záhrad, letných terás, altánkov máme v ponuke bezrámový, závesný posuvno-rotačný systém pre celosklenené steny - KF25.  

Ide o spoľahlivý, bezúdržbový systém, vhodný pre tvrdené bezpečnostné sklo s leštenými hranami na vertikále skla hrúbky 8-10-12 mm a maximálnu hmotnosť panelu 65 kg. Kovanie je možné montovať aj na balkónové zábradlie a preto je často používané aj ako zasklievací systém. 

DETAIL PRODUKTU

 

Plné otváranie systému je možné cez jeden alebo viacero rohov, prípadne zložením sklenených panelov pod rôznymi uhlami. Plynulý pohyb sklenených panelov je zabezpečený dokonca aj cez 90-180 stupňov. Otváranie/zatváranie systému nie je ničím obmedzené: otváranie prvého krídla je možné doľava alebo doprava, skladanie systému je možné do vonkajšej alebo vnútornej strany. Pohodlné čistenie skiel z vonkajšej strany je ďalšou prednosťou tohto riešenia, jednoducho sklenené krídlo je možné vďaka rotácii "otvoriť" ako bežné okno.

Každý návrh vyžaduje individuálne riešenie, výrobu aj kalkuláciu ceny. Pre ilustráciu základná cena setu* kovaní pre jedno posuvné krídlo v povrchovej úprave strieborný elox je 391 €. 

Na vyžiadanie je možné dodať povrchy aj v  RAL farbách, prípadne kompletný systém na mieru aj so sklom. V prípade záujmu nás kontaktujte, vzorku máme k dispozícii na predajni. 

* Cena bez DPH. Stanovená pre KF25.X.500 - šírka 500 mm, hrúbka skla 8 mm. V cene nie je zahrnutý odvodňovací profil a sklo.