SkladanieHAWA-Variofold 80/GV

HAWA-Variofold 80/GV

HAWA-Variofold 80/GV predstavuje vysokokvalitné kovanie s párnym počtom dverí pre celosklenené sklápacie steny, ktoré Vám umožňuje individuálne a transparentne deliť priestory v dĺžke až 6 m. Toto kovanie dokáže skladať do parkoviska až šesť dverových prvkov a umožňuje osadenie dodatočných otočných dverí na protiľahlej strane. Pre sklápanie a posúvanie je typická pojazdná kvalita značky Hawa a ako obvykle, aj v tomto prípade sú obmedzené viditeľné technické prvky, vďaka dokonale tvarovanému dizajnu sklo držiaceho profilu, do ktorého je všetko zabudované. Plánovanie bude pre Vás jednoduché, nakoľko všetky dvere možno dodať v rovnakej šírke.

hawa.kraussro.sk/hawa_variofold

hawa.png
HAWA-Centerfold 80/GV

HAWA-Centerfold 80/GV

HAWA-Centerfold 80/GV je vysokokvalitné kovanie pre celosklenené harmonikové steny, vhodné pre transparentné rozdelenie priestoru v rozsahu 6 metrov. Špecialitou tohto kovania je závesný bod v strede dverí. Vďaka tomu možno inštalovať až šesť dverí, bez rušivých podlahových koľajničiek. Ako zvyčajne, môžete tu počítať s rovnakými prednosťami, ktoré urobili už z kovania HAWA-Variofold 80/GV špičkovú triedu v denných a nočných skladacích systémoch: veľká flexibilita, nízke priestorové požiadavky, neviditeľná technológia zabudovaná do profilu, ako aj vysoká kvalita spracovania a pojazdných vlastností.

hawa.kraussro.sk/hawa_centerfold

hawa.png

Prosím, venujte nám pozoronosť. Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť