Sklenená priečka v pohybe

Flexibilným riešením v priestranných priestoroch je mobilná sklenená stena. Ide o moderný architektonický prvok, ktorý spája a zároveň rozdeľuje interiér podľa individuálnych potrieb. Svoje uplatnenie má rovnako aj pri prepájaní interiéru a exteriéru ako zasklievací systém na terasy, zimné záhrady či letné záhrady reštaurácií a barov.

Pohyb mobilných priečok je možné zabezpečiť zasúvaním sklenených panelov za seba (posuvné steny) alebo skladaním vzájomne prepojených sklenených panelov do jedného celku (skladacie steny, resp. harmonikové steny), pri ktorých sa teraz pristavíme.

Skladací systém TB100 je spoľahlivým bezrámovým riešením nielen pre kancelárske priestory, reštaurácie, ale i moderné bývanie v domoch a bytoch s terasami a záhradami. Garantuje ľahkú manipuláciu a vysokú bezpečnosť riešenia.

Katalóg TB100

Princíp fungovania skladacej steny TB100 spočíva vo vzájomnom prepojení panelov pántami, ktoré sa pri manipulácii harmonikovo skladajú a umiestňujú do jednej, prípadne na obe bočné strany systému. Os otáčania panelu a vozíkov je umiestená na konci panelov a to umožňuje otváranie systému vytočením z centrálnej osi v celej ich šírke. Tým pádom, zložené sklenené panely sú v plnej šírke uložené na vonkajšej alebo vnútornej strane systému.  

Systém je vhodný pre sklo o hrúbke 10 alebo 12 mm a je možné ho využiť pre sklenené krídla max. šírky 3000 mm a výšky 1000 mm. Maximálna nosnosť systému je 100 kg.

Systém je vhodný pre montáž od 2 až do 7 sklenených panelov a je dostupný v povrchu strieborný elox, imitácia nereze alebo v štandardných RAL farbách.  V prípade záujmu ponúkame možnosť objednávky setu aj bez hornej koľajnice a podlahovej vodiacej lišty. 

Individuálne riešenie vyžaduje aj individuálnu kalkuláciu ceny, no orientačne systém v povrchovej úprave strieborný elox, s 2 sklenenými krídlami a koľajnicou 2000 mm sa pohybuje v cene

2019 €

 

*orientačná cena setu TB100.2/E, bez DPH