Sprchy pre malé kúpeľne

Malá kúpeľňa je problém, ktorý netreba bližšie popisovať. Vane nahrádzajú sprchové kúty a v interiéri dominujú posuvné systémy, ktoré už neukradnú ani centimeter.

Posuvné sprchy sú vyhľadávaným riešením hlavne pre ich jednoduchosť, priestorovú nenáročnosť a veľmi dobrú tesnosť. Pri tomto type spŕch je potrebné počítať s pevnou stenou, za ktorú sa dvere budú zasúvať a s menšou priechodzou šírkou pri vstupe do sprchy. Tieto nedostatky sú však dizajnersky akceptovateľné a klienti s obľubou siahajú po tomto praktickom a elegantnom riešení.

V našej ponuke nájdete bezrámové riešenia posuvných spŕch, vhodné pre výklenkové, rohové, kruhové alebo U-tvar sprchy. Tesnenia sú potrebné len po obvodovej časti, nakoľko medzi posuvným a fixným panelom je tesnosť zabezpečená prekrývaním skiel.

K porovnaniu systémov sme vybrali sprchu do niky s 2 sklenenými panelmi. 

BX-CLASSIC  je systémom pre posuvné sprchy s dobrý pomerom kvality a ceny.  Kovanie je vhodné pre kalené bezpečnostné sklo o hrúbke 8 a 10 mm a pre stavebný otvor šírky 1200-1800 mm. Pre ilustráciu: Set pre posuvnú sprchu do niky s 2 sklenenými panelmi, v povrchovej úprave leštený chróm je v cene:

362 €/Set  kód: BX-01 Set2

VIVERE je špičkou na trhu v systémoch pre posuvné sprchy. Nemecké kovanie s 5 ročnou zárukou garantuje klientom maximum spokojnosti. K vlastnostiam BX-CLASSIC tento systém má rohové spoje nastaviteľné v troch smeroch a excentrické nastavenie sklenených dverí dokonalým zapadnutím. Poskytuje možnosť dodatočného nastavenia dorazu pre tlmené zatváranie a na požiadanie je možné dodať kovania so zapustenými dierami. Systém je vhodný aj pre bezbariérové kúpeľne, vďaka možnosti individuálnych a nadrozmerných riešení. Každé riešenie je naceňované individuálne, no pre ilustráciu pri sprche do niky s 2 sklenenými panelmi pre 1-koľajnicový systém v povrchu brúsený antikor je cena kovania

580 €/Set  kód: 8563VA

*uvedené ceny sú orientačné a bez DPH

Kovanie VIVERE je k dispozícii aj v našhom showroom-e. Dohodnite si s nami stretnutie, radi Vám kovania ukážeme v prevádzke.