Všetko pre kúpeľne

Prinášame výber toho najlepšieho pre kúpeľne na jednom mieste. Produkty katalógov SPRCHY a KOMPONENTY SPRCH odteraz nájdete v novej štruktúre v novej sekcii Kúpeľne na našej web stránke.

Ponuku tvoria kovania pre sklenené sprchy 
s kývnymi dveramisprchy s jednostrannými dveramisprchy so zdvíhacími dverami, ako aj kovania pre úzke kúpeľne, tj. sprchy s posuvnými dverami. Jednotlivé typy sprchových kovaní sú doplnené o Spoje sklenených panelov a U-profily, kde okrem iného nájdete i kompenzačné profily, určené pre efektívnu montáž sprchových sklenených panelov na nerovné steny.

Riešenia sprch sú doplnené komponentami, ako sú: Stabilizačné tyče a Madielka dverí sklenených sprchovacých kútov. Pre zabránenie úniku vody zo sprchy ponúkame horizontálne a vertikálne Tesnenia dostupné pre rovné ako aj ohýbané sklo.  

Kúpeľňový sortiment je doplnený nerezovými Držiakmi a vešiakmi uterákov a Úchytmi sklenených poličiek. Samostatnou kapitolou sú Kabíny s ponukou nerezových i ekonomických riešení pre toaletné kabíny.

Naďalej ponúkame možnosť bezplatného doručenia plnofarebného výtlačku katalógu KÚPEĽNE. Stačí, ak vypíšete elektronickú objednávku a my zabezpečíme distribúciu jeho printovej verzie. Počet výtlačkov je limitovaný, preto alternatívne ponúkame možnosť bezplatnej objednávky CD s kompletnou zbierkou KRAUS katalógov v digitálnej verzii.