ZLEPŠUJEME WEB PRE KÚPEĽNE a KABÍNY

Sprehľadňujeme ponúkané produkty. Zefektívňujeme vyhľadávanie, uľahčujeme špecifikáciu produktu a celkovo vylepšujeme komunikáciu so zákazníkom. Odteraz štruktúra a dizajn slovenských katalógov je už aj na webovej stránke. Ako prvý zverejňujeme katalóg Kúpelní.

Nové funkcionality pre Kúpeľne a WC Kabíny

ZASLANIE DOPYTU Na požadovaný produkt sa môžete opýtať. Stačí jednoducho kliknúť na ikonu DOPYT a uviesť otázku. V prípade, že sa chcete opýtať na viacero produktov, viete si jednoducho naklikaním zosumarizovať produkty do jedného formulára a zaslať ich k nám na vybavenie. Ak dopyt zasielate ako prihlásený zákazník šetríme Váš čas a kontaktné údaje vo formulári budete mať predvyplnené. 

CENY PRODUKTOV Ďalšou novinkou je zverejňovanie cien produktov vrátane mernej jednotky. V porovnaní s katalógom sú ceny na webe v súlade s legislatívou prezentované s DPH. V prípade, že preferujete zobrazovanie bez DPH, využite možnosť prepnúť si zobrazovanie cien pod každou uvedenou cenovou tabuľkou.

VYHĽADÁVANIE PRODUKTOV  Poznáte kód produktu a potrebujete doplniť informácie, resp. nám chcete zaslať rýchlo dopyt? Využite vyhľadávanie na stránke. Do vyhľadávacieho poľa postačí uviesť hľadaný kód a zobrazia sa hľadané produkty. 

 

V priebehu nasledujúceho štvrťroka plánujeme dopracovať aj ďalšie slovenské katalógy a technické podklady pro jednotlivé produkty. Sledujte nás - o všetkých novinkách budeme informovať na webovej stránke aj newslettrom.

 

Prejsť na   KÚPEĽNE        WC KABÍNY