Množstevné zľavy, v prípade záujmu o kúpu väčšieho množstva nás neváhajte kontaktovať: 02 20920 888 : info@kraussro.sk

Profil spoločnosti

Použitie skla v domácnostiach a komerčných priestoroch zažíva v posledných rokoch rozmach, no tento materiál patrí do architektonických projektov už stáročia. Sklenené systémy totiž dokážu interiér prevzdušniť, opticky zväčšiť a dodať mu svieži vzhľad.

Ak hľadáte profesionálne kovania pre sklo a riešenia zo skla, a zároveň odborníkov, ktorí vám poradia s výberom vhodného produktu, ste na správnej adrese.

Spoločnosť KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. má vďaka tímu odborníkov vyše pätnásťročné skúsenosti s výrobou, predajom či montážou skla, vďaka čomu patrí k špičke na slovenskom a českom trhu. Či už potrebujete novú kúpeľňu, posuvné dvere, sklenené steny alebo zábradlie, radi vám poradíme s výberom i použitím.

Spolupracujeme s renomovanými európskymi výrobcami, ako napríklad PAULI a SOHN, WSS, VITRIS, ONLEVEL, ASSA ABLOY, TEUFELBESCHLAG či HAWA. Pri výbere produktov kladieme na prvé miesto bezpečnosť bez kompromisov a riadime sa prísnymi kvalitatívnymi kritériami, ktoré zaručujú spokojnosť našich klientov. Nepredávame kovania a doplnky, ktoré sami nevyskúšame. Väčšina našich produktov pochádza od renomovaných nemeckých výrobcov. Vďaka dlhoročným obchodným vzťahom vám prémiovú kvalitu dokážeme ponúknuť za prekvapivo priaznivú cenu. Pridajte sa k rastúcemu počtu našich zákazníkov a kontaktujte nás online alebo osobne.

Naše zásady

Pri kontakte s našimi partnermi a zákazníkmi sa riadime overenými pravidlami s cieľom poskytnúť im stopercentný servis a poradenstvo. Nasledujúce „pätoro spokojného zákazníka“ zaručuje vašu pohodu pri výbere a kúpe našich produktov:

  • profesionálny a pro-zákaznícky prístup,

  • služby a produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť,

  • rýchle spracovanie a dodanie vašej objednávky,

  • individuálne riešenia na mieru

  • a pravidelné vzdelávanie.

Predávané značky

Novinky e-mailom