ŠKOLENIA PRE MENŠIE SKUPINY


Školenia s individuálnym prístupom sú ideálnou voľbou pre architektov, obchodníkov či technikov. V rámci partnerstva ich organizujeme „na mieru“ s témou podľa vášho výberu. Školenia pre menšie skupiny ponúkame aj s cieľom predstaviť naše produkty novým klientom, pri uvádzaní výrobkov na trh alebo pri zaškoľovaní vašich zamestnancov.

Vzdelávacie aktivity na tému sklenených systémov ponúkame už od roku 2013 a snažíme sa ich neustále zlepšovať. Preto na školeniach nečakajte žiadnu nezáživnú (sklenú) vatu, ale užitočné, aktuálne a praktické poznatky.

Medzi témy školení patrí napríklad kotvenie, sortiment kovania a ich použitie či správna montáž sprchového kúta. Pre správne vyváženie teórie a praxe ponúkame aj praktické školenia, ktoré sa zameriavajú na montáž jednotlivých produktov.

Poplatok za účasť na týchto podujatiach je učený len na pokrytie nevyhnutných nákladov, ako je zabezpečenie priestorov a občerstvenie. Naše know-how je pre partnerov zdarma!


Školenia

TECHNICKÉ PORADENSTVO


Ak potrebujete poradiť s výberom správneho produktu alebo si nie ste istý pri riešení komplexných projektov, pomôžeme vám aj nad rámec štandardného poradenstva. Pre našich klientov vieme vypracovať jednoduchú výkresovú dokumentáciu na objednané kovanie vrátane výrobných výkresov pre výrobu skla.

Technické poradenstvo je platená služba. V prípade, že vás táto možnosť zaujala, alebo máte otázky ohľadom cenníka, prosím, kontaktujte nás.


Kontaktujte nás