Množstevné zľavy, v prípade záujmu o kúpu väčšieho množstva nás neváhajte kontaktovať: 02 20920 888 : info@kraussro.sk

Kovanie pre posuvné sprchy

  • Aquant 40 je skutočný zázrak, pokiaľ ide o využite priestoru. Napriek obojstrannému tlmiacemu a doťahovaciemu systému a kompletne prekrytému posuvnému vozíku meria jemne prevedený profil iba 50 mm na výšku a 57 mm na hĺbku.
  • Cez stabilný nástenný držiak a inteligentne vystužený profil sa môže pri oboch montážnych situáciách (pri rohovej aj U sprche) vynechať stropný záves. Vozík prejde pritom ponad ťažisko zasklenia, takže koľajnica nie je zaťažovaná na krútenie a koľajnica je dokonale stabilná.
  • Koncové dorazy a tlmič sa dajú počas montáže kvôli možnosti postranného otvorenia koľajnice pohodlne nasadiť a napnúť. Značky na koncových dorazoch a tlmičoch umožňujú ľahké a presné nastavenie polohy tlmiacich systémov. Meranie v tomto prípade nie je potrebné.
  • V spojení s už pevne sa nachádzajúcimi aktivačnými ramenami bude zaistené, že sa aktivátor nachádza v správnej pozícií a tlmiaci systém bude dlhodobo spoľahlivo pracovať. Takto sa predíde poškodeniu alebo predčasnému opotrebeniu spôsobenému zlým nastavením.
Kovanie pre posuvné sprchy
  • 2 stránky a 52 produktov
Novinky e-mailom